Twój koszyk

SkinHeaven.pl

SkinHeaven™ to profesjonalne centrum urządzeń kosmetycznych i medycznych cieszące się niezwykle dużym zaufaniem wśród klientów.

Płatność i Dostawa

SkinHeaven™ oferuje kilka dogodnych form płatności oraz możliwości wysyłki towaru.

Spośród wszystkich podanych wybierz te, które najlepiej dopasują się do Twoich możliwości.

Zwróć również uwagę na zupełną nowość – odroczenie płatności w PayU.

Formy płatności

Płatność on-line PayU

Za pośrednictwem płatności PayU realizujących przelewy w 24 bankach, zaksięgowanie zapłaty przez sklep internetowy następuje przy tym sposobie płatności najszybciej, i znacznie przyspiesza dostawę zamówionego towaru.

System ten gwarantuje niezawodność technologiczną oraz sprawne transakcje, wolne od jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Więcej informacji na temat usługi PayU uzyskasz na stronie www.payu.pl

Płatność kodem BLIK

Blik to metoda płatności oferowana przez większość banków w Polsce. Pozwala na szybkie i bezpieczne płatności mobilne. Po wybraniu Blik jako metody płatności, wprowadź 6-cyfrowy kod wygenerowany przez Twoją aplikację do bankowości mobilnej. Transakcja zostanie zaakceptowana po potwierdzeniu płatności.

Więcej informacji na temat usługi PayU uzyskasz na stronie www.blikmobile.pl/

Za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą zostaniesz powiadomiony SMS-em, zawierającym również numer telefonu lokalnego oddziału kuriera.

Karty Płatnicze

Płatności przy użyciu kart płatniczych są najbardziej znaną formą płatności w skali świata. Wygodne i szybkie dla kupującego. Wystarczy podanie danych karty płatniczej i zatwierdzenie płatności. W związku z dynamicznym rozwojem tej formy płatniczej, PayU udostępnia szereg rozwiązań ułatwiających (sprzedawcom i kupującym) jej procesowanie.

Więcej informacji na temat usługi PayU uzyskasz na stronie https://poland.payu.com/rozwiazania-platnicze/karty-platnicze/

Przelew tradycyjny

Poprzez dokonanie płatności za pośrednictwem tradycyjnego przelewu na niżej podane konto, zapewniamy Państwu komfort i swobodę zapłaty w naszym sklepie internetowym.

Prosimy tylko pamiętać o podaniu numeru zamówienia w tytule przelewu.


SkinHeaven.pl

PL 79 1050 1360 1000 0092 4777 1463
ul. Ostrogórska 9
41-200 Sosnowiec

Szczegółowe dane do wpłaty widoczne są na podstronie pozakupowej oraz wysyłane są do państwa w wiadomości e-mail po złożeniu zamówienia.

Formy wysyłki

Satysfakcja z zakupów w naszym sklepie będzie dla Ciebie jeszcze większa! Zadecydowaliśmy o wprowadzeniu darmowej dostawy na terenie całego kraju. W niektórych przypadkach darmowa wysyłka nie obowiązuje. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Produkty znajdujące się w ofertach promocyjnych oraz w wyprzedaży, są objęte takimi samymi warunkami dostawy, jak produkty pozapromocyjne. To samo dotyczy zakupów realizowanych przy użyciu Vouchera (bonu).

Czas dostawy

Średni czas dostawy dla większości produktów wynosi 1-2 dni roboczych*

*informacja o czasie dostawy znajduje się na stronie produktu.

Warunki

Bezpłatna dostawa zamówionych w sklepie SkinHeaven™ produktów obejmuje całą ofertę sklepu. Wyjątkową sytuacją, w której Klient pokrywa koszt dostawy, jest zwrot zamówionego towaru oraz przypadki opisane w
ostatnim punkcie.

Kiedy bezpłatna wysyłka nie obowiązuje?

Bezpłatna dostawa nie obowiązuje w przypadkach:

– zamówienia, którego wartość nie przekracza 300 zł

– wysyłki związanej z naprawą i dodatkowych usług, (np. zmiany modelu, koloru),
– przy zwrocie produktu, który nie jest związany z jego wadą,
– wysyłki za granicę

0