Twój koszyk

SkinHeaven.pl

SkinHeaven™ to profesjonalne centrum urządzeń kosmetycznych i medycznych cieszące się niezwykle dużym zaufaniem wśród klientów.

Polityka Zwrotów

Warunki zwrotu towaru:

  • W SkinHeaven.pl zawsze dążymy do pełnej satysfakcji naszych klientów. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nasze produkty nie spełnią Twoich oczekiwań, zapewniamy możliwość zwrotu zakupionych u nas towarów. Pamiętaj tylko, że czas na zwrot wynosi 30 dni od momentu otrzymania przesyłki, a zwracane produkty muszą być w stanie nienaruszonym, bez jakichkolwiek śladów użytkowania.
  • Nasza polityka zwrotów skupia się na ochronie zdrowia i higieny naszych klientów. Dlatego też, produkty, które były używane, nie mogą być zwrócone.
  • Szczególną uwagę zwracamy na urządzenia, które mają bezpośredni kontakt ze skórą. Jeżeli folia zabezpieczająca w kluczowych miejscach takiego urządzenia została usunięta, nie będziemy mogli przyjąć produktu z powrotem.
  • W przypadku decyzji o zwrocie, koszty odesłania towaru do nas spoczywają na Tobie jako Kliencie. Pamiętaj o tym, planując ewentualne zwroty.
  • Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej od naszego partnera logistycznego, rozpoczynamy proces rozpatrywania zwrotu w naszym magazynie. Cały proces, od momentu otrzymania przesyłki do zatwierdzenia zwrotu, trwa zazwyczaj nie dłużej niż 14 dni.
  • Po zatwierdzeniu zwrotu, następuje transfer zwrotu na Twoje konto. Cały proces, od zatwierdzenia zwrotu do przelania środków, może potrwać do 5 dni roboczych.
  • Jeśli wybrałeś opcję płatności przy odbiorze, nie dysponujemy Twoimi danymi płatniczymi, które nie są nam przekazywane przez przewoźnika. Dlatego podczas procesu zwrotu online, prosimy o podanie danych Twojego konta bankowego. Wówczas środki za zwrócony towar zostaną przelane na wskazane przez Ciebie konto."
Użyj adresu e-mail powiązanego z zakupem

Produkty do zwrotu

Produkt 1

Metoda zwrotu śrokdów

Po otrzymaniu i zaakceptowaniu Twojego zwrotu, rozpoczniemy proces refundacji. Zwrot pieniędzy zgodnie z wybraną przez Ciebie metodą płatności może potrwać do 14 dni.

0